Moja ścieżka edukacyjna od początku związana była ze sztuką i architekturą. Ukończyłam Liceum Plastyczne w Koszalinie, a następnie kontynuowałam edukację w tym kierunku. W 2025 roku ukończyłam studia na kierunku Architektura i Urbanistyka na Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych, uzyskując tytuł magistra inżyniera architekta. W maju 2026 zdałam egzamin w Zachodniopomorskiej Izbie Architektów uzyskując uprawnienia budowlane w ramach specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Dodatkowo obroniłam z wyróżnieniem dyplom magistra sztuki na Instytucie Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej. Mój projekt dyplomowy – lampa – został zaprezentowany na międzynarodowej wystawie „Łódź Design 2007”